Pracownik administracyjny na magazynie

Seifert Polska Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Od: Seifert Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mysłowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Logistyka, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Kontrola jakości, Praca Praca dla studenta

Jesteśmy jedną z czołowych firm spedycyjno-logistycznych z kapitałem niemieckim. Dzięki znajomości lokalnego rynku, popartego ponad dziesięcioletnim stażem oraz unikalnemu międzynarodowemu doświadczeniu wyprzedzamy oczekiwania naszych Klientów.

 Obecnie szukamy osoby do prac administracyjnych na magazynie w Mysłowicach

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i wydawanie dokumentów dostawy

  • obsługa programów magazynowych

  • uzupełnianie wszystkich danych na platformach przewoźników

  • prowadzenie dokumentacji przewozowej

  • współpraca z klientem magazynowym, kontakt mailowy, telefoniczny,

  • udział w inwentaryzacjach magazynowych

  • oklejanie, znakowanie  palet na magazynie

 Wymagania:

  • bardzo dobra obsługa komputera

  • zdolności organizacyjne oraz samodzielność w działaniu

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • preferowana komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • dyspozycyjność- możliwa praca w systemie II zmianowym

Oferujemy:

  • pewne i stabilne miejsce pracy

  • możliwość zdobycia doświadczenia

  • dodatkowe benefity pozapłacowe,m.in.: karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, dodatkowe świadczenie urlopowe

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami