Pracownik administracyjno-marketingowy

VIMS Sp. z o.o.

31-867 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków
1 Administracja biurem
♣ bieżąca obsługa klientów dzwoniących i odwiedzających spółkę ( częściowo)
♣ pomoc klientom w pytaniach związanych z obsługą ich zamówień
♣ umawianie spotkań handlowych i prowadzenie kalendarza spotkań
♣ organizacja Agendy dla zarządu
♣ prowadzenie nadzoru nad CRM
♣ przyjmowanie, spakowanie i wydawanie paczek ( częściowo)
♣ obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
♣ realizacja zamówień
♣ nadzór nad obiegiem dokumentów
♣ prowadzenie rejestrów oraz dokumentacji magazynowo sprzedażowej
♣ opracowywanie raportów i przygotowywanie wzorców raportów
2 Marketing
♣ nadzorowanie przebiegu akcji marketingowych
♣ obsługa strony internetowej
♣ przygotowanie materiałów marketingowych
♣ pomoc w monitorowaniu działań konkurencji i śledzeniu trendów na rynku
♣ organizacja seminariów i eventów
♣ przygotowanie tekstów i grafiki do magazynów i social media
♣ przygotowywanie Newsletterów
♣ obsługa profili FB oraz LinkedIn firmy
♣ tworzenie newsów reklamowych i społecznościowych
♣ współpraca z drukarniami i agencjami reklamowymi
♣ sporządzanie raportów efektywności kampanii reklamowych i wielkości sprzedaży

Oferujemy
♣ Pracę na pełen etat
♣ Umowę o pracę
♣ Praca z innowacyjnymi produktami
♣ Pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole
♣ Możliwość rozwoju osobistego
♣ Wynagrodzenie podstawowe i uznaniowe

Wymagania

♣ kreatywność
♣ pracowitość i sumienność
♣ umiejętność przygotowywania tekstów marketingowych
♣ znajomość narzędzi marketingowych
♣ doświadczenie w obsłudze stron internetowych
♣ znajomość systemów CRM
♣ bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu
♣ znajomość Comarch Optima
♣ znajomość pakietu Adobe Design (Photoshop,…)
♣ mile widziane doświadczenie w obsłudze platform zakupowych i przetargów publicznych
♣ dokładność i dbanie o detale
♣ dyspozycyjność
♣ umiejętności nawiązywania i utrzymania dobrych relacji
♣ prawo jazdy kategorii B
♣ znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Prezentacja firmy

Firma inżynierska dostarczająca rozwiązania predictive maintenanc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące - 1 rok - 3 lata - Czas Nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media