Pracownik administracyjno - biurowy

Bnowear International Sp. z o.o.

Zielonki, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa sekretariatu,
  • koordynowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej,
  • obsługa spotkań służbowych,
  • bieżąca współpraca z działem księgowości,
  • przygotowywanie dokumentów dla księgowości

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka francuskiego, holenderskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność i sumienność,
  • motywacja do pracy,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania i dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista,
  • znajomość programu Adobe Photoshop będzie dodatkowym atutem.

CV prosimy przesyłać w języku angielskim.

Prezentacja firmy

Bnowear Polska jest producentem oraz dystrybutorem wyrobów włókie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat