Pracownik administracyjno - biurowy

Esland Sp. z o.o.

Zielona Góra i okolice, lubuskie

Opis stanowiska pracy

- obsługa klientów biurowa oraz call center
- obsługa sekretariatu firmy
- obsługa bieżącej korespondencji
- pomoc w przygotowywaniu dokumentów, pism i innej korespondencji
- obsługa programu księgowego - aktualizacja danych firm klientów
- kontakt z urzędami we wskazanych czynnościach
- wykonywanie zadań zleconych przez kadrę menadżerską

Wymagania

Najważniejsze, aby była to osoba kontaktowa, entuzjastycznie podchodząca do powierzonych zadań i swoich obowiązków. Wymagane umiejętności to obsługa urządzeń biurowych oraz w standardowym zakresie Pakietu Microsoft Office.

Prezentacja firmy

Nowo powstała spółka zajmująca się obsługą księgową głównie dla f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 200PLN - 1 680PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat