Opis stanowiska pracy

Pracownik administracyjno-biurowy

Poszukujemy dla naszego klienta osoby zainteresowanej pracą w pełnym wymiarze godzin na stanowisku pracownika administracyjno-biurowego w międzynarodowej korporacji mieszczącej się w Zabierzowie (Kraków Biznes Park).

Obowiązki:

• obsługa organizacyjna biura i recepcji

• prowadzenie korespondencji i organizacja spotkań służbowych

• prowadzenie dokumentacji

• dbanie o pozytywny wizerunek firmy

• załatwianie formalności związanych z podróżami służbowymi

• sporządzanie zamówień zakupowych

• obsługa pakietów benefitów

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. B2)

• dobrej znajomości pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych

• odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

• wysoka kultura osobista oraz komunikatywność

• dobra organizacja pracy

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę

• pracę w międzynarodowym środowisku

• możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń

• pakiet benefitów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Auditors Górka & Szulc to kancelaria księgowa świadcząca usługi zarówno ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa