Pracownik administracyjno-biurowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Stawkę 22 zł/h brutto w oparciu o umowę zlecenie
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Możliwość rozwoju w firmie/ banku o solidnej pozycji na rynku
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera (przede wszystkim zaawansowana wiedza z zakresu Pakietu Office, Obsługa Poczty Outlook)
  • Dokładność i sumienność, zdolność organizacji siebie w czasie
  • Umiejętność szybkiej pracy w ramach realizacji powtarzalnych zadań

Zadania:

  • Kontrola raportów
  • Monitorowanie transakcji bankowych
  • Przygotowywanie plików oraz zestawień
  • Weryfikacja dokumentów składanych przez klientów banku pod kątem kompletności i zgodności danych
  • Pomocnicze prace biurowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials