PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Calanbau TPI Sp. z o. o.

Warszawa, mazowieckie

Calanbau TPI działa na rynku polskim od 1996 roku i jest jedną z wiodących krajowych firm w dziedzinie aktywnych zabezpieczeń przeciwpożarowych, głównie tryskaczowych. Jesteśmy częścią grupy FPS
(www.fire-protection-solutions.com), lidera tej branży w Europie.
Do naszego biura poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • bieżące wsparcie administracyjne pracy Zarządu firmy,
  • organizacja spotkań służbowych zewnętrznych i wewnętrznych, prowadzenie kalendarza, grafiku,
  • przygotowanie i obsługa spotkań z klientami firmy,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami w zakresie obsługi transakcji i reklamy, wspieranie i prowadzenie działań komunikacyjnych social media,
  • wsparcie administracyjne bieżących projektów,
  • organizacja spotkań z kandydatami do pracy w organizacji grupy FPS w Polsce.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego (preferowany) lub angielskiego w mowie i piśmie,
  • biegła obsługa komputera, dobra znajomość social media i obsługa urządzeń biurowych,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane),
  • zmysł techniczny (mile widziany)
  • znajomość podstawowych zagadnień prawnych (mile widziana),
  • wykształcenie co najmniej średnie. Preferowane wykształcenie techniczne.

Profil osobowy:

  • umiejętności organizacyjne oraz duża samodzielność,
  • wielozadaniowość,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • wysoka kultura osobista.
  • dyskrecja i odpowiedzialność (praca w otoczeniu informacji poufnych / wrażliwych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dyskrecję w kwestii prowadzonej rekrutacji,
  • wsparcie w osiedleniu się w nowym miejscu pracy (dla kandydatów z innego regionu kraju),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilność zatrudnienia w międzynarodowej firmie o pozycji branżowego lidera,
  • możliwość dynamicznego rozwoju osobistego i zawodowego,
  • szkolenia krajowe i zagraniczne w centrali grupy w Niemczech,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, pakiet sportowy).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.