Pracownik administracyjno-biurowy

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie

Niemcy, zagranica

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie

Miejsce pracy: Niemcy

WUP w Zielonej Górze

Opis stanowiska/ zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy ludzi i maszyn
  • Zamawianie towaru w tym paliwa do maszyn
  • Organizowanie pracy urządzeń takich jak: frezarki drogowe, beczkowozy, czyszczarki uliczne Kontrolowanie rachunków
  • Uzgadnianie zamówień i cen Załatwianie reklamacji

DANE PODMIOTU OFERUJĄCEGO PRACĘ

Status:pracodawca

Nazwa: Fräsdienst Enrico Feind

Adres: ul. Mühlbergweg 3, 15907 Lübben, Niemcy,

Krótki opis działalności

gospodarczeji: Firma zajmująca się frezowaniem nawierzchni asfaltowych, bitumicznych i śniegu

MIEJSCE PRACY

Lokalizacja:siedziba główna

WYMAGANIA

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) budownictwo, zarządzenie

Doświadczenie zawodowe:

Znajomość języków i ich poziom:

1. niemiecki, bardzo dobry w mowie, bardzo dobry w piśmie

Inne istotne wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość obsługi komputera Word i Excel,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • miła aparycja, dyspozycyjność, lojalność

Staż ogółem: 2.0

WYNAGRODZENIE I WARUNKI ZATRUDNIENIA

Wysokość pensji brutto: 9,00

Waluta, w jakiej wypłacana jest pensja: Euro

Rodzaj stawki wynagrodzenia: (godzinowa/ tygodniowa/ miesięczna/ roczna/ inna): Czasowy ze stawką godzinową

Dodatkowe świadczenia Pracownik powinien posiadać prawo jazdy kat. B i własny samochód

Rodzaj umowy:umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Czas trwania umowy: nieokreślony

Liczba godzin tygodniowo: 40,00

Data rozpoczęcia: 2017-11-01

Inne informacje: Praca w systemie zmianowym od 6.30 do 20.00

SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKU

Wymagane dokumenty (list motywacyjny, CV itp.): CV

Język, w którym muszą być sporządzone

przedkładane dokumenty: niemiecki

Do kogo należy wysłać dokumenty: do pracodawcy za pomocą opcji "Aplikuj"

DODATKOWE INFORMACJE

WAŻNOŚĆ

Data publikacji: 2017-10-25

Termin przedkładania podań o pracę / zakończenia ważności oferty: 2017-12-31

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

UWAGA:

1. Umowa z zagranicznym pracodawcą jest zawierana, co do zasady, zgodnie z prawem kraju zatrudnienia. Oznacza to, że wszystkie roszczenia odnośnie warunków, które obejmuje umowa, można kierować wyłącznie do odpowiedniego sądu w kraju zatrudnienia. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) nie mogą pośredniczyć ani reprezentować pracownika w sądzie kraju zatrudnienia w przypadku sporu z pracodawcą.

2. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) dokładają wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność i wiarygodność ofert pracy zgłoszonych w lokalnym urzędzie pracy. Należy wyjaśnić, że oferta pracy została zgłoszona przez stronę trzecią i EURES nie odpowiada za ewentualne rozbieżności między warunkami pracy określonymi w ofercie pracy i warunkami oferowanymi przez potencjalnego pracodawcę.

3. Publiczne służby zatrudnienia (EURES) informują, że będą zbierać, przetwarzać i przekazywać potencjalnym pracodawcomzgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych wszystkie dane osobowe dostarczone przez osoby poszukujące pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.