Pracownik administracyjno - biurowy

OTTO Work Force

Kraków, małopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Konsultant ds. Rekrutacji i Obsługi Pracowników

Numer referencyjny:
AS/Kons/01/2017

Miejsce pracy: Kraków ul. Obrońców Modlina

Obowiązki:
-umieszczanie ogłoszeń
-selekcja pracowników
-bieżące prace biurowe związane z dokumentacją
-rozliczanie pracowników i koordynacja pracy
-układanie grafiku pracy
-wydawanie odzieży roboczej

Oferujemy:
-umowa zlecenie
- pracę w weekendy
-praca w systemie zmianowym (dwie zmiany) 5:30-14, 14-22:30

Wymagania:
-dobra organizacja pracy
-zaangażowanie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.