Pracownik administracyjno-biurowy

Agencja Headhunters

Koziegłowy k. Poznania, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.
Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatki na stanowisko

Miejsce pracy: Koziegłowy

Zadania i obowiązki:
prowadzenie dokumentacji sprzedaży
współpraca z odbiorcami krajowymi i zagranicznymi
obsługa i ewidencja korespondencji
obsługa programu w zakresie wystawiania faktur i ich korekt

Wymagania

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego
min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
wykształcenie wyższe
umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office
prawo jazdy kat. B
umiejętność pracy w zespole
dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:
praca od poniedziałku do piątku
umowa o pracę
stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa