Pracownik administracyjno-biurowy

STATSCORE sp. z o.o

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie biura.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:

  • rejestrowanie oraz archiwizacja korespondencji i dokumentacji biurowej, wysyłka pism, nadzór nad obiegiem korespondencji biurowej
  • prowadzenie kasy oraz raportów kasowych
  • planowanie oraz składanie zamówień na artykuły biurowe i spożywcze wraz z raportowaniem wydatków
  • obsługa spotkań
  • rozliczanie delegacji służbowych
  • rejestr faktur oraz opłacanie faktur
  • kontrola dokumentacji dotyczącej dyscypliny pracy pracowników (listy obecności, ewidencja wyjść)
  • wsparcie działu HR

Oczekiwane umiejętności:

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywność
  • samodzielność w działaniu i zaangażowanie
  • umiejętność organizacji pracy
  • terminowość
  • wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B.

Co oferuje STATSCORE:

  • zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku rozwiązań sportowo-marketingowych
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • naukę języka angielskiego z wykwalifikowanym native speakerem
  • karty Multisport
  • komfortowe warunki pracy w jednym z najnowocześniejszych biur w Polsce
  • pokój rozrywki w biurze (piłkarzyki, darty, konsola gier)
  • dobrze wyposażona kuchnia (świeże owoce, napoje)
  • dofinansowania do kursów / szkoleń
  • spotkania integracyjne, wyjazdy, imprezy w plenerze :)

Prezentacja firmy

STATSCORE sp. z o.o. tworzą ludzie, dla których sport to coś więcej niż ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta