Pracownik administracyjno - biurowy

OLIMP OCHRONA Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- nadzór nad obiegiem dokumentów

- obsługa telefoniczna klienta

- prace biurowo-administracyjne

- przyjmowanie poczty oraz przesyłek kurierskich

- przygotowywanie umów

- wykonywanie raportów i zestawień na polecenie przełożonych

- przygotowanie dokumentów do biura rachunkowego

- inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie

- bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki

- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

- samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy

- podstawowa znajomość ustawy o rachunkowości

- znajomość obsługi kasy fiskalnej

- znajomość obsługi urządzeń biurowych

Proszę o nie wysyłanie CV na adres mailowy podany na stronie internetowej!!!

Takie aplikacje pozostaną bez rozpatrzenia.

CV wraz ze zdjęciem należy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj". Powinno ono zawierać klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji." Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Informacje na stronie internetowej: www.olimp-ochrona.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat