Pracownik administracyjno-biurowy

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • przygotowanie i rozliczenie bazy danych

Wymagania:

  • znajomość excela w stopniu średnio-zaawansowanym - warunek konieczny
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i sumienność
  • samodzielność i umiejętność organizacji własnego czasu pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Brzmi dobrze? Aplikuj już teraz!

Wyślij swojego CV poprzez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy: biuro@hrsigma.pl w tytule podając nazwę stanowiska. Jeśli masz dodatkowe pytania zadzwoń pod numer: 511 511 567

Więcej ogłoszeń na www.hrsigma.pl

Klauzula RODO:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA