Pracownik administracyjno-biurowy

Oxford Learning Center

26-600 RADOM, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szkoła języka angielskiego działająca 23 lata na rynku radomskim zatrudni osobę na stanowisko pracownik wszelkich prac administracyjno-biurowych. Zapraszamy do dołączenia do naszego kreatywnego i ambitnego zespołu, Dyrektora do spraw nauczania, lektorów polskich i anglojęzycznych, Dyrektora administracyjnego, pracowników biurowych i personelu sprzątającego.Poprzez naszą zespołową pracę i wspaniałą atmosferę wyróżniamy się na rynku radomskim i cieszymy się bardzo dobrą opinią
Opis stanowiska
• wykonywanie wszelkich prac administracyjno - biurowych,
• kompleksowa obsługa klienta,
• dbałość o płynną komunikację w firmie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

bardzo dobra obsługa komputera,
• znajomość języka angielskiego,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich,
• wysoka kultura osobista,
• miła aparycja,
• dyspozycyjność,
• wykształcenie średnie lub wyższe (informatyka, administracja) szkolenia, kursy dla pracowników sekretariatu.

Prezentacja firmy

Szkoła języka angielskiego działająca 27 lat na rynku radomskim zatrudni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 200PLN - 2 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa