Pracownik administracyjno-biurowy z orzeczeniem o niepełnosprawności

P.W. Karabela-CK Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

P.W. KARABELA CK jest Spółką działającą w ramach Grupy Spółek powiązanych z P.W. KARABELA Sp. z o.o. funkcjonującej na rynku Polskim nieprzerwanie od ponad 20 lat. Spółki te zatrudniają ok. 3200 osób. Świadczy usługi ochrony osób i mienia oraz usługi porządkowe.

Celem zaspokojenia rosnących potrzeb rynku jedna ze Spółek LEGION CK została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11 978. LEGION CK Sp. z o.o. specjalizuje się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, outsourcingu pracowniczego oraz rekrutacji.

Obecnie Spółka LEGION CK PILNIE zatrudni pracownika administracyjno-biurowego w KRAKOWIE.

Opis stanowiska pracy:

  • przepisywanie na komputerze korespondencji
  • przyjmowanie, wysyłanie i rejestrowanie poczty
  • obsługa urządzeń biurowych
  • wpisywanie przesyłek w pocztowej książce nadawczej
  • segregowanie zwrotnych potwierdzeń odbioru
  • przygotowanie do wysyłki korespondencji
  • wykonywanie prac przy porządkowaniu i układaniu dokumentów w archiwum

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wymagania

  • orzeczenie o niepełnosprawności - wymóg konieczny
  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane osoby po odbytych stażach bądź praktykach w administracji publicznej
  • dobra znajomość obsługi Word i Excel

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv bądź kontakt 41 3412030

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

P.W. KARABELA CK jest Spółką działającą w ramach Grupy Spółek powiązanyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat