Pracownik administracyjno - biurowy z jęz. niemieckim oraz angielskim

LeasingTeam Professional Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: 0035861

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w aukcjach internetowych (auta)
  • Weryfikacja danych w systemie
  • W razie potrzeby kontakt z klientem niemieckojęzycznym
  • Kontakt z klientami w jęz. niemieckim oraz jęz. angielskim

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1 oraz języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny
  • Umiejętność komunikacji (również w razie potrzeby telefoniczny kontakt z klientem)
  • Dokładność w wykonywanych obowiązkach
  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
  • Chęć rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie (cały etat)
  • Elastyczne rozpoczęcie pracy pomiędzy 8 a 9
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka
  • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa
  • Bonusy dla pracowników
  • Jeśli chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie - ta oferta również jest dla Ciebie! :)
  • Lokalizacja: Warszawa, ul. Domaniewska (Mokotów)

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570