Pracownik Administracyjno- Biurowy z jęz. angielskim

Waligora Textilvertrieb

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Producent własnej marki odzieży z branży Lingerie poszukuje osoby na stanowisko Pracownika administracyjno - biurowego ze znajomością języka angielskiego. Szukamy pewnej siebie, ambitnej, komunikatywnej osoby o doskonałych zdolnościach organizacyjnych.

Do obowiązków na tym stanowisku pracy będą należeć:

- administracja biura
- administracja zamówień
- nadzór nad zespołem przygotowującym wysyłki
- dbałość o prawidłowy przepływ informacji i dokumentów

Wymagania

- biegła znajomość języka angielskiego
- komunikatywność, otwartość, samodzielność, odpowiedzialność
- rzetelność, dokładność i doskonała organizacja pracy własnej
- dobra znajomość pakietu MS Office oraz środowiska Internetu
- doświadczenie w pracy z programem ERP mile widziane

Prezentacja firmy

Jesteśmy właścicielem i producentem docenianej na światowym rynku Linger... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa