Pracownik administracyjno-biurowy - Sosnowiec

OTTO Work Force

Sosnowiec, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Sosnowiec

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. (nr rej 2590) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: MA/10/2018/DV

Opis stanowiska:
- Wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
- Sporządzanie pism,
- Obsługa urządzeń biurowych,
- Inne prace administracyjne zlecone przez przełożonego.

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Gotowość do pracy dwuzmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00),
- Chęć i motywacja do pracy.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- Atrakcyjną stawkę godzinową - 17 zł brutto/h,
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- Miłą atmosferę w pracy,
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.