Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1822

Obowiązki:

-Odbieranie połączeń telefonicznych wraz z rozmową i kierowanie ich do odpowiednich
organów w firmie.
- Sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej.
-Wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę w terminie z zachowaniem
odpowiedniej jakości świadczonych usług na rzecz klientów.
-Obsługa urządzeń znajdujących się w biurze takich jak komputer, telefon, drukarka, fax itp.
-Wykonywanie zadań mających na celu organizacje spotkań z klientami.
-Przekazywanie przełożonemu lub pracodawcy ( zależnie od zasad panujących w firmie)
wyników z prowadzonej przez siebie pracy.
-Organizacja własnej pracy w celu prawidłowego funkcjonowanie biura.
-Zachowanie w tajemnicy danych pracowników i całego przedsiębiorstwa.
-Budowanie odpowiedniego wizerunku firmy podczas kontaktu z klientami

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat.B
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Kompleksowa obsługa biura z obsługą pakietu Ms Office i Internetu

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : ZDOLNOŚĆ ANALITYCZNEGO MYŚLENIA [Umiejętność 1] : BARDZO WYSOKA KULTURA OSOBISTA

Miejsce pracy: DWORCOWA 104-108 pok. 419, 85-010 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: START JOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. DWORCOWA 104-108 pok. 419 85-010 Bydgoszcz lub dokumenty naelży przesłać na adres e-mail: lub kontakt tel. 510-900-637 - p. EMILIA ZABORSKA-DUDEK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Osoba do kontaktu: EMILIA ZABORSKA-DUDEK

Telefon: 510-900-637

Email: agencja.startjob@gmail.com

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy