Pracownik Administracyjno-biurowy / Dział Serwisu STASZYŃSKA

Staszyńska Bramy Magdalena Staszyńska

58-200 Dzierżoniów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma STASZYŃSKA BRAMY zajmuje się sprzedażą, montażem, serwisem bram segmentowych garażowych , przemysłowych jak i systemów przeładunkowych.

Firma STASZYŃSKA BRAMY aktualnie prowadzi rekrutację na stanowisko:
Pracownik Administracyjno-biurowy / Dział Serwisu
( woj.: dolnośląskie - Dzierżoniów)

Do obowiązków nowego pracownika będzie należało:
- Bieżące rozdzielanie zgłoszeń serwisowych zgłoszonych przez Klientów
- Analiza zgłoszeń pod kątem poprawności formalnej (kompletność, czytelność)
- Nadanie właściwego priorytetu zgłoszeń serwisowych
- Wykonywanie innych doraźnych poleceń służbowych przełożonych (w ramach posiadanych kompetencji)
- wprowadzanie zleceń do systemu komputerowego
- ustalanie planowania serwisowego
- wsparcie procesu kompleksowej obsługi klientów

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:
- wykształcenie min.średnie
- doświadczenie w obsłudze Klienta
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MsOffice)
- aktywność i entuzjazm
- dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
-wysoka kultura osobista
-dobra dykcja
-umiejętność panowania nad stresem
-łatwość budowania precyzyjnych zdań

- znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem jak i
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
• Narzędzia pracy
• stabilność zatrudnienia;
• możliwości rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Firma STASZYŃSKA BRAMY <br/>powstała i oparta jest na 14-letnim ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa