Pracownik administracji magazynowej

XS Logistics

Września, wielkopolskie

Firma XS Spółka z o.o., dostawca zintegrowanych systemów logistycznych, w związku z ekspansywną rozbudową powierzchni magazynowej, poszukuje do centrum dystrybucyjnego w mieście Września kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:
Września

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie dokumentacji magazynowej
  • wprowadzania danych do aplikacji systemowych
  • kontakt z klientami
  • obsługa programów magazynowych
  • kontakt z firmami kurierskimi

Wymagania:

  • doskonała umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Word i Excel)
  • umiejętność szybkiego uczenia się (dot. obsługi programów magazynowych)
  • dokładność, sumienność, spostrzegawczość i otwartość
  • mile widziane doświadczenie w pracach administracyjno-magazynowych
  • zaangażowanie i chęć poszerzania swojej wiedzy i umiejętności

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenia stałe + premia
  • pracę w systemie I-zmianowym
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w długofalowej perspektywie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk: