Pracownik administracji magazynowej

OTTO Work Force

Swarożyn, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Swarożyn

OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży produkcyjnej pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
sporządzanie dokumentacji magazynowej
nadzór nad obiegiem dokumentów

Oczekiwania:
doświadczenie pracy na podobnym stanowisku (minimum 6 miesięcy)
gotowość do pracy zmianowej w godzinach 6-14, 14-22, 22-6, 7 dni w tygodniu

Oferta:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.