Pracownik administracji magazynowej

IKA Logistic Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:
- Kompletowanie i przygotowywanie dokumentów dotyczących dostaw i wysyłek
- Obsługa (mailowa i telefoniczna) klienta polskiego i zagranicznego
- Rozliczanie dostaw i wprowadzanie ich do systemu komputerowego
- Obsługa programów magazynowych
- Sprawdzanie zgodności wystawianych dokumentów z towarami wydawanymi z magazynu
- Sporządzanie dokumentacji zgodnie z procedurami wymaganymi przez klientów magazynu

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Możliwość awansu
- Praca w systemie I zmianowym

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w administracji
- Dobra znajomość języka Rosyjskiego ( w mowie i piśmie)
- Dobra znajomość programu Microsoft Excel
- Doskonała organizacja pracy własnej
- Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
- Znajomość zasad gospodarki magazynowej

Prezentacja firmy

IKA Logistic Sp. z o.o. to międzynarodowa firma logistyczna który oferuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Wynagrodzenie
3 400PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja