Pracownik Administracji Magazynowej

ID Logistics Polska S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:
• wprowadzanie danych do systemu i weryfikacja poprawności danych
• aktywne wsparcie dla lidera zmiany
• bieżąca pomoc pracownikom produkcji w wyjaśnianiu niezgodności
• sporządzanie raportów i analiz
• dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
• możliwość pracy na wyspecjalizowanych stanowiskach administracji magazynowej np. obsługa klienta i reklamacje, awizacja itp. – w zależności od doświadczenia i umiejętności

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji na podobnym stanowisku (mile widziane)
• książeczka sanepidu (warunek konieczny)
• doskonała znajomość programu Excel
• zaradność, dokładność i sumienność
• koleżeńskość, umiejętność pracy w zespole
• uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane)
• gotowość podjęcia pracy zmianowej (3 zmiany)
• dyspozycyjność (praca również w weekendy)

Oferta:
• stabilne warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej międzynarodowej firmie
• umowę o pracę na pełny etat
• atrakcyjny system nagród
• rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych

Prezentacja firmy

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Inne