Pracownik administacyjno-biurowy (praca dla os. niepełnosprawnych)

GP People Sp. z o.o.

87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 87-100 Toruń

Opis stanowiska:

- prace administracyjno-biurowe
- wsparcie bieżących projektów rekrutacyjnych pracowników ze Wschodu oraz pomoc z przygotowywaniu pozwoleń o pracę w Polsce
- współpraca z urzędami

Wymagania:

- aktualnie orzeczenie o niepełnosprawności (warunek konieczny)
- bardzo dobra umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office
- wykształcenie minimum średnie
- mile widziane doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej
- otwartość i komunikatywność
- motywacja oraz chęć do nauki i rozwoju

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
- praca 7 godz. dziennie
- po okresie próbnym prywatna opieka medyczna lub karta multisport
- profesjonalne wdrożenie do pracy - nauczymy Cię wszystkiego, czego będziesz potrzebował w czasie pracy
- unikalną atmosferę i kulturę organizacyjną, w której człowiek i biznes są tak samo ważne