Opis stanowiska pracy

Rekrutacja obejmuje:
-obsługę klienta
-handel
-zadania techniczne
-zadania administracyjne

Jeśli chciałbyś aby praca stała się dla Ciebie pasją, chcesz zostać doceniony i zauważony, uważasz się za osobę energiczną i odpowiedzialną, jesteś pogodny i bez większego trudu przychodzi Ci współpraca z ludźmi, lubisz bezpośredni kontakt z klientem?

Wyślij nam Swoje CV.

Dlaczego warto u nas pracować:
*zawsze można liczyć na wsparcie kolegów i przełożonych
*zdobywasz cenne doświadczenie
*szkolenia, które przygotują Cie do pracy z nami
*praca z młodym zespołem w przyjaznej atmosferze

U nas nie jest ważne Twoje doświadczenie, wykształcenie czy to jakiej muzyki słuchasz, u nas liczy się człowiek.

Wymagania

-kultura osobista
-komunikatywność
-punktualność
-umiejętność pracy w zespole
-kreatywność
-wysoka motywacja do pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy strategicznymi partnerem renomowanych firm, które dzięki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
16
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting