Pracownicy produkcji w Robakowie - wybór stanowiska pracy

Lavoro Sp. z o.o.

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli czytasz to ogłoszenie to oznacza, że znajdujesz się na rozdrożu. Być może jest to Twoje pierwsze poszukiwanie pracy, a być może szukasz jej chcąc coś zmienić w swoim życiu.

Jeśli jesteś osobą sumienną i obowiązkową, a do tego posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności to z chęcią zobaczymy Cię w naszym gronie. Jesteśmy firmą Lavoro Sp. z o.o. (nr cert. 9603), której zaufały już setki osób. Do każdego kandydata do pracy podchodzimy bardzo indywidualnie.

Obecnie chcielibyśmy Cię zainteresować stanowiskami pracy w Robakowie. Potrzebujemy kolegów i koleżanek, którzy będą pracować w charakterze:
- pakowacza
- operatora maszyn
- konserwatora
- pracownika produkcji
- pracownika utrzymania ruchu.
Chcesz skorzystać z szansy, którą Ci dajemy, wyślij do nas swoje CV. Zadzwonimy do Ciebie i umówimy się na spotkanie, aby osobiście Cię poznać i zaproponować miejsce w naszym gronie. Zapraszamy.

Wymagania

- chęć do pracy i zaangażowanie
- dobry wzrok i sprawność manualna
- dodatkowym atutem będzie książeczka sanepid

Prezentacja firmy

Lavoro Sp. z o.o. to spółka prawa handlowego której głównym profi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji