Pracownicy produkcji. Tczew

Toolip HR Sp. z o.o. Sp. k.

Tczew, pomorskie

Opis stanowiska pracy

"Oferta Pracy Tymczasowej" Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. Spółka Komandytowa wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268 powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby Kontrahentów związanych z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.
Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowiska: Pracownicy Produkcji. TCZEW

Oferujemy:

-pracę w międzynarodowej i renomowanej firmie produkcyjnej
-możliwość udziału w interesujących projektach o zasięgu międzynarodowym
-liczne szkolenia zapewniające rozwój zawodowy
-zdobywanie doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów w branży
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z szansą na stałe zatrudnienie bezpośrednio przez klienta
-stałe wynagrodzenie plus dwa rodzaje premii (frekwencyjna, program motywacji finansowej) oraz dodatek za pracę na III zmianie.
-gabinet medyczny na terenie zakładu
-pracę w profesjonalnych warunkach w klimatyzowanej hali
-bezpłatny dostęp do nowoczesnej siłowni 24 godziny na dobę
-dostęp do stołówki z ciepłymi posiłkami w atrakcyjnej cenie na terenie zakładu
-rotacyjny grafik

Opis stanowiska:
Praca na linii produkcyjnej (różne stanowiska):
1.
- montaż wyprodukowanych elementów w całość (obudowy, szafy, stacje bazowe)
- montaż manualny płytek i podzespołów elektronicznych
-lutowanie drobnych elementów

2.
- obsługa maszyn produkcyjnych
- bieżąca kontrola poprawności działania urządzeń
- raportowanie wszelkich usterek
3.
-szlifowanie detali metalowych
-dokonywanie poprawek szlifierskich
-ścisła współpraca z poszczególnymi działami produkcji
-wizualna i dotykowa ocena wykonanych czynności

4.
- lokalizowanie i diagnozowanie usterek
- naprawa podzespołów elektronicznych
5.
- nadzór nad jakością wyrobów,
- raportowanie jakościowe,
- dokonywanie pomiarów zgodnie ze specyfikacją,
- współpraca z pozostałymi pracownikami Działu Jakości
6.
- dystrybucja komponentów elektronicznych
- wysyłka wyrobów gotowych

7.
-strojenie płytek elektronicznych,

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami..
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji
realizowanych przez Toolip HR Sp. z o.o."

Wymagania

Wymagania:
-zaangażowanie i chęci do pracy
- podstawowa znajomość obsługi komputera
-zdolności manualne

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. wpisana w rejestr ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji