pracownicy produkcji, 60 nowych stanowisk pracy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Oława, dolnośląskie

  Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko:

Nr ref.: 32135
Praca stała
Lokalizacja: Oława

Zakres obowiązków:
  • praca produkcyjna
  • kontrola jakości wytworzonych produktów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy zmianowej
  • motywacja do pracy
  • wykształcenie zawodowe mile widziane
  • doświadczenie na produkcji mile widziane

Oferta:

  • umowa o pracę tymczasową
  • autobus pracowniczy z okolic Brzegu, Strzelina, Grodkowa
  • możliwość zatrudnienia na stałe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)