Pracownicy fizyczni poszukiwani!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Strzelno, kujawsko-pomorskie

 Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Szukasz pracy?

Dołącz do zespołu Oerlemans!

Nr ref.: 41124
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Strzelno

Zakres obowiązków:

W pracy będziesz zajmować się:

  • sortowaniem produktów - owoców i warzyw,
  • pakowaniem ich do worków i kartonów,
  • układaniem na paletach
  • obsługą maszyn produkcyjnych - wszystkiego Cię nauczymy!

Oczekiwania:

Jeśli:

  • posiadasz książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub jesteś gotowy ją wyrobić
  • jesteś dyspozycyjny i możesz pracować w systemie zmianowym

 - ta praca jest dla Ciebie!

Oferta:

  • współpraca w ramach umowy o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie podstawowe + premia
  • dodatkowe 200 zł premii po pierwszym miesiącu pracy
  • dodatek za pracę w systemie zmianowym (II zmiana, III zmiana)
  • dodatek za pracę w nocy
  • pyszny posiłek w trakcie pracy
  • możliwość otrzymania umowy na stałe po 3 miesiącach pracy
  • program rabatowy na produkty firmy
  • premia za każdy pomysł, który ulepszy Twoją pracę i pracę zakładu

Studiujesz zaocznie? Dopasujemy grafik do Twojego planu studiów!

Wyślij sms o treści "praca" na numer 607 405 803, a oddzwonimy do Ciebie!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)