Pracownicy elastyczni w Holandii od zaraz - produkcja i logistyka

Axell Holandia Sp. z o.o

okolice Tilburga, zagranica

Opis stanowiska pracy

AXELL PRACA TYMCZASOWA W HOLANDII OD ZARAZ

Obecnie poszukujemy dla klientów w regionie Tilburga osoby na stanowisko PRACOWNIKA ELASTYCZNEGO (Flexa)

Praca odbywa się w rożnych zakładach produkcyjnych i logistycznych w zależności od zapotrzebowania w danym momencie.

Axell oferuje:

  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
  • Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Darmowy transport do pracy
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiającą komunikację z przełożonymi
  • Sumienność, motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy z dnia na dzień
  • Mile widziane będzie posiadanie prawa jazdy kat. B

Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy za granicą od zaraz

 Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji