Pracownicy budowlani z j. niemieckim (Szwajcaria)

Workingo Sp. z o.o.

Szwajcaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Agencja Zatrudnienia nr 11888) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów do pracy na stanowiskach:

Elektryk/elektromonter budowlany

Stolarz budowlany

• Dekarz

• Cieśla

• Hydraulik

• Monter instalacji sanitarnych i/lub  grzewczych

• Monter wentylacji i klimatyzacji

• Monter płyt karton-gipsowych

• Monter rusztowań i fasad

Miejsce pracy: Szwajcaria

Stawka za godzinę pracy: od 32 franków brutto (ok. 120 zł brutto)

Oferujemy

• Pracę w oparciu o umowę szwajcarską

• Wypłaty tygodniowe

• Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

• Długoterminowe zatrudnienie

• Zorganizowane zakwaterowanie

Wymagania

• Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w jednym z wymienionych zawodów

• Znajomość języka niemieckiego (A2/B1)

• Doświadczenie w pracy w Szwajcarii jest dodatkowym atutem

• Mile widziany własny samochód oraz prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem (71)7157722 lub  606-150-565 oraz wysłanie CV przez odnośnik w ogłoszeniu.

Zgodnie z przepisami każde CV musi zawierać obowiązkową klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz jej kontrahentów dla któych prowadzona jest rekrutacja, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane będą przechowywane do dnia 31.12.2021 r. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ewentualnych przyszłych rekrutacjach. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że zgłoszenia niezawierające powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji, a wszelkie Pana/Pani dane zostaną usunięte.

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
19 000PLN - 22 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dieta, kilometrówka
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna