Pracownicy budowlani - praca w Holandii

Workingo Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Workingo Sp. z o.o., wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 11888, dla swojego Klienta poszukuje kandydatów do pracy na stanowiskach:

Zbrojarz -montaż zbrojeń zgodnie z rysunkiem technicznym

Murarz – wymagane jest doświadczenie w pracy z cegłami klinkierowymi

Monter płyt kartonowo-gipsowych – z doświadczeniem

Elektromonter - montaż i naprawy instalacji elektrycznych

Elektryk -instalacje elektryczne, ,szafy rozdzielcze, sterowniki PLC

Cieśla szalunkowy – praca z szalunkami tradycyjnymi lub systemowymi

Płytkarz/Glazurnik– wymagane jest doświadczenie w układaniu płytek oraz w pracy przy posadzkach z zaprawy

Malarz natryskowy lub tradycyjny – malowanie i szpachlowanie wnętrz, wymagane wcześniejsze doświadczenie

Dekarz/Cieśla – wymagane jest doświadczenie w układaniu dachówki oraz poprzedzających pracach konstrukcyjnych

Monter bloków betonowych – wymagane doświadczenie w
operowaniu dźwigiem

Monter bloczków i paneli betonowych Ytong – wymagane wcześniejsze doświadczenie

Oferujemy:

• Darmowe zakwaterowanie – dobre warunki mieszkaniowe (pokoje 1-osobowe)

• Opłacone ubezpieczenie

• Stawka netto 11 – 12,50 euro/godzinę (na rękę)

• Wynagrodzenie wypłacane co tydzień

• Holenderska umowa (napisana w języku polskim)

• Długoterminowa współpraca

• Zwrot kosztów przejazdów z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy (kilometrówka)

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

• mile widziany własny samochód oraz prawo jazdy kat. B

• CV napisane w języku angielskim lub niemieckim-mile widziane

• podstawowe narzędzia, ubrania robocze

• Posiadanie nr Sofi oraz VCA jest dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem (71)7157722 lub  501-346-642 oraz wysłanie CV oraz obowiązkową klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz jej kontrahentów dla któych prowadzona jest rekrutacja, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane będą przechowywane do dnia 31.12.2021 r. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ewentualnych przyszłych rekrutacjach. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że zgłoszenia niezawierające powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji, a wszelkie Pana/Pani dane zostaną usunięte.

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
9 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zakwaterowanie, ubezpieczenie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie