Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nr w rejestrze 8148 do różnych projektów na terenie Niemiec poszukuje Kandydatów na następujące stanowiska z branży budowlanej:

  • dekarz
  • murarz
  • cieśla szalunkowy
  • zbrojarz
  • kierowca/operator koparki, koparko ładowarki oraz innych maszyn budowlanych
  • elektryk
  • monter płyt gipsowych
  • tynkarz
  • parkieciarz
  • hydraulik
  • układacz kostki brukowej

Warunki oraz wynagrodzenie uzależnione jest od konkretnego projektu.

W zgłoszeniu prosimy zaznaczać na jakie stanowisko przesyłana jest aplikacja.

Wymagania

- doświadczenie w branży budowlanej na jednym z wymienionych powyżej stanowisk

- mile widziane wykształcenie branżowe

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Do zgłoszenia proszę dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Zastrzegamy sobie możłiwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. komandytowa (Agencja Pracy nr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie