Pracowałeś jako Przedstawiciel Handlowy? Postaw na nieruchomości!

Platan Investments Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Pracowałeś jako Przedstawiciel Handlowy? Poszukujesz nowych wyzwań? Szukasz stałego, dobrze płatnego zajęcia?

Świetnie! Poszukujemy nowych pracowników na stanowisko: Pośrednik Nieruchomości!

Jeżeli?
Posiadasz duże umiejętności interpersonalne? Masz doświadczenie w handlu oraz w negocjacjach z klientem? Potrafisz doskonale organizować swój czas pracy, oraz jesteś osobą samodzielną? Zawsze realizujesz postawione sobie cele oraz posiadasz silną motywację? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Co należy do obowiązków Agenta?
Głównym zadaniem Pośrednika Nieruchomości jest pozyskiwanie ofert, oraz kompleksowa obsługa klienta, w tym: sprawdzanie stanu faktycznego oraz stanu prawnego nieruchomości, prezentacja, oraz pomoc w załatwianiu formalności.

Co otrzymujesz w zamian?
Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie. Nieograniczone, wysokie zarobki uzależnione od sprzedaży. Opiekę trenera, szkolenia podnoszące kwalifikacje. Niezbędne narzędzia do pracy.

Wyślij CV już dziś!

Prezentacja firmy

Poznań to miasto, w którym większość z nas się urodziła, lub spędziła... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi