Prace telemarkietingowe

OTTO Work Force

Rybnik, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Rybnik

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę tymczasową w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Prace Telemarketingowe.

Nr. ref.: ECH/CALL/11/2014/

OPIS STANOWISKA PRACY:

•Telefoniczne przedstawianie ofert klientom,
•Obsługa połączeń przychodzących oraz wychodzących.

OFERTA:

•Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
•Odpowiedzialną i interesującą pracę w rozwijającej się firmie.

WYMAGANIA:

•Wykształcenie min. średnie,
•Dobra dykcja,
•Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
•Zaangażowanie i sumienność w pełnieniu obowiązków,
•Wytrwałość, motywacja i pozytywne nastawienie,
•Komunikatywność.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.