Prace przygotowawcze (26-1.10) i inwentaryzacja (2.10)

INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A.

Katowice, Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A. należąca do HRBC Group jest agencją rekrutacyjną oraz pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Certyfikat KRAZ numer 8471.

Aktualnie dla jednego z Naszych Klientów- marketu budowlanego poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownika prac przygotowawczych (od 26 września do 1 października godz.8-16) i pracownika inwentaryzacji (25 września i 2 października godziny nocne)

Miejsce pracy: Market budowlany w Sosnowcu i Katowicach

Obowiązki:

Prace przygotowawcze 26.09-01.10 (godz. 8-16): wykładanie, układanie towaru, metkowanie

Inwentaryzacja 24.09 oraz 02.10: liczenie towaru.

Wymagania

dyspozycyjność
legitymacja uczniowska/studencka/zaświadczenie ze szkoły (uczelni) – mile widziane,
osoby od 16 roku życia za zgodą rodziców,
zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferta:

premia 5 zł brutto za polecenie każdej osoby,
atrakcyjna stawka godzinowa,
terminowa wypłata wynagrodzenia,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
udział w innych ciekawych projektach, umowa zlecenie,

w noc inwentaryzacji zapewniony posiłek.

Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą prześlij nam swoje CV poprzez link:

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmy: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)."

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.

Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:

- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340),

- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471),

- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476).

Prezentacja firmy

INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A.<br/><br/>INTERIMAX jest nowocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
70
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
11PLN - 13,2PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia za każde polecone osoby
Branża / kategoria:
Praca Inne