Prace przy kompletacji towaru/zamówień w sklepie meblowym

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej sieci sklepów o ugruntowanej pozycji na rynku i rozwiniętej kulturze organizacyjnej

• Umowę zlecenie na okres od lipca do sierpnia 2015r.
• Pracę w godzinach porannych

• Przyjazną atmosferę w miejscu pracy

• Wynagrodzenie zawsze na czas

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w strukturach Firmy
Wymagania:

• doświadczenie w pracy na magazynie

• chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• dobra organizacja pracy

Zadania:
• kompletacja zamówień

• uzupełnianie towaru na półkach

• zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów w magazynie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.