Prace przy demontażu na Targach Pracy/Kraków

OTTO Work Force

Kraków, małopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji

Numer referencyjny: BS/TARPR/03/2016

Miejsce pracy: Kraków ul. Galicyjska 9

Obowiązki:
- prace pomocnicze,
- praca przy demontażu hali.

Oferujemy:
- praca 14.03 w godzinach 10:00-18:00/19:00,
- praca 15.03 w godzinach 7:00 - 18:00/19:00,
- umowę zlecenie,
- stawka: 10 zł netto/h

Wymagania:
- dyspozycyjność w podanych godzinach,
- mile widziane doświadczenie w tego typu pracach,
- mile widziane ubranie robocze oraz kask ochronny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.