Prace produkcyjne - praca weekendowa

OTTO Work Force

Gliwice, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gliwice

Firma OTTO Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.

Obecnie dla Naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, działającej w branży reklamowej poszukujemy Kandydatów do:

Prac produkcyjnych

Nr ref. DM/PP/04/2014/IP

Rejon: Gliwice, woj. śląskie

Obowiązki:

-składanie tekturowych regałów,

-wycinanie standów wykonanych z kartonów,

-prace produkcyjne.

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy od zaraz,

- zdolności manualne,

- staranność,

- zaangażowanie w wykonywane zadania,

- sumienność.

Oferujemy:

- zatrudnienie o oparciu o umowę zlecenie,

- stawkę godzinową 10 zł brutto/h,

- dla najlepszych osób, możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.