Prace produkcyjne - pakowanie owoców egzotycznych Holandia

Beetsma Sp. z o.o.

Maasdijk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres czynności:

  • Pakowanie owoców tropikalnych
  • Sortowanie owoców
  • Kontrola jakości owoców
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki

Praca w hali, temperatura ok 4-5 stopni
Średnia ilość godzin pracy w tygodniu: 45

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność do pracy w niskich temperaturach
  • Dobry stan zdrowia - brak uczuleń na cytrusy
  • Dyspozycyjność do pozostania na terenie Holandii w okresie świąteczno-noworocznym - brak urlopu w tym czasie

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w miejscu pracy
  • Czynne prawo jazdy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • Holenderski kontrakt
  • Ubezpieczenie
  • Zakwaterowanie
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • Transport z/do miejsca pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji za pośrednictwem formularza lub osobiste skontaktowanie się z naszymi Specjalistkami:
Żanetą +48 508 569 173
Edytą    +48 790 570 454

Nasze biuro mieści się w Katowicach, ul. Gliwicka 228. Czekamy na Was od poniedziałku do piątku, już od godziny 9:00.

Zapraszamy!

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji