Prace produkcyjne - Lubliniec

OTTO Work Force

Lubliniec, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Lubliniec

Firma OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr ref.: MA/10/2018/AB

Opis stanowiska:
- prace przy produkcji gastronomicznych filtrów aluminiowych,
- obsługa gilotyny do cięcia stali,
- obsługa innych maszyn produkcyjnych: piła, szlifierka, kątówka.

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30,
- doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,
- chęć i motywacja do pracy.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- atrakcyjną stawkę godzinową 21 zł brutto/h,
- zdobycia doświadczenia zawodowego,
- po okresie próbnym możliwość pracy bezpośrednio u klienta,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.