Prace produkcyjne dla osób BEZROBOTNYCH na terenie Holandii

Pran Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nie masz pracy od ponad 12 miesięcy?

Chcesz wyjechać za granicę?

Mamy oferty dla Ciebie!

W ramach projektu aktywizacji bezrobotnych poszukujemy osób, które przez ostatni rok, nie podejmowały zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Akceptujemy zatrudnienie na podstawie umów o dzieło i zlecenie.

W naszej ofercie posiadamy wiele ofert z branży produkcyjnej, m.in. w piekarni, w zakładach mięsnych itp.

Co zapewniamy:

- legalne zatrudnienie na terenie Holandii przez znane i renomowane agencje pracy

- zakwaterowanie i ubezpieczenie

- opiekę koordynatora

- transport do pracy

- pracę na długi okres czasu

Szukamy osób zarówno ze znajomością j.angielkiego/niemieckiego, jak i bez znajomości języka obcego.

Jeśli spełniasz powyższe wymogi, aplikuj !

Wyjazdy od zaraz!

Uwaga! Bierzemy pod uwagę tylko osoby, które nie pracowały pełne 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia oferty.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji