Prace pomocnicze w markecie w Gdańsk Szadółki

OTTO Work Force

Gdańsk, pomorskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO POLSKA Sp. z o.o.jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Prace pomocnicze w markecie - wykładanie towaru

Nr ref.: JS/CAR/SZAD/04/2014

- wykładanie towaru
- utrzymanie porządku w miejscu pracy
oferujemy:

- umowę zlecenie
- możliwość nawiązania trwałej współpracy
- bardzo dobrą atmosferę w pracy
- stawkę godzinową
- pracę w rozpoznawalnej międzynarodowej firmie
opis dodatkowy:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczy z zaznaczeniem numeru referencyjnego w tytule maila: nr ref. JS/CAR/SZAD/04/2014 lub kontakt telefoniczny z biurem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez OTTO Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (posiadania i przetwarzania danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych). Zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.” Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest OTTO Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2590), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane

Wymagania:

- dyspozycyjność w dn.09.04.2014 ; godz. 06.00-14 lub 08.00-16.00
- możliwość dłuższej współpracy
- mile widziane doświadczenie w sklepie bądź magazynie
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- wysoka motywacja
- książeczka SANEPID
obowiązki:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.