Prace pomocnicze w markecie budowlanym- Slupsk

OTTO Work Force

Słupsk, pomorskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Słupsk

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prace pomocnicze w markecie budowlanym (dział handlowy)

Obowiązki:

- wykładanie towaru w markecie budowanym
- dbałość o estetykę sklepu
- czynności porządkowe
- obsługa klientów

Oferujemy:

- zatrudnienie od marca / kwietnia
- elastyczny grafik pracy
- atrakcyjne, godzinowe wynagrodzenie
- umowa zlecenie
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Wymagania:

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku i / lub w weekendy (min. 6h dziennie)
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- odpowiedzialność
- komunikatywność
- sumienność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.