Prace pomocnicze w magazynie spożywczym

OTTO Work Force

Gdańsk, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik pomocniczy - magazyn, Gdańsk Morena

SK/GS/MAG/02/2015

Obowiązki:

- przenoszenie paczek z towarem
- liczenie towaru
- utrzymanie porządku na miejscu pracy

Oferujemy:

- umowę zlecenie
- stawkę godzinową
- możliwość współpracy przy kolejnych projektach

Wymagania:
- dyspozycyjność w dniach 19-21/03 lub/i 23-28/03 w godzinach 06:00-14:00
- aktualna książeczka sanepidowska
- sumienność
- tężyzna fizyczna pozwalająca na przenoszenie cięższych paczek

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.