Prace pomocnicze w drukarni

ITC Grupa - Polski HR

Kraków, 31-156, małopolskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, 31-156

Grupa ITC sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.

Aktualnie dla swojego Klienta z branży usług drukarskich poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Prace produkcyjne w drukarni- Kraków
(Borek Fałęcki)

Zakres obowiązków:
- prace pomocnicze przy produkcji rolek do kas,
- praca w systemie zmianowym,

Oferujemy:
- praca na umowę- zlecenie

Ważne!!
PRACA OD JUTRA!!

Zainteresowane osoby prosimy o osobiste stawianie się biurze Agencji Pracy ITC Grupa (ul. Kurniki 4 - obok Galerii Krakowskiej)

Biuro czynne w godz. 09:00 -17:00 od poniedziałku do piątku.

- zdolności manualne,
- precyzja, dokładność, sumienność,
- mile widziane doświadczenie w pracy w firmach produkcyjnych na podobnym stanowisku.