Prace pomocnicze na produkcji

OTTO Work Force

Kraków, małopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji (ul. Obrońców Modlina)

Numer referencyjny: AZ/PROD/011/2016

Proponujemy:

- umowę zlecenie

- pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22 lub 22-6)

- możliwość ustalenia elastycznego grafiku

-możliwość pracy tylko w weekendy

-atrakcyjne stawki – 13 zł/h brutto w dzień lub 15,38zł/h brutto zmiana nocna

Wymagania:

- chęć pracy w systemie zmianowym

- mile widziany status ucznia bądź studenta

Obowiązki:

-proste prace pomocnicze

 Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 797340609

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania."

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.

OTTO Polska jest wpisana do rejestrów podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 2590

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.