Prace pomocnicze na produkcji

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Interim BPO - Partner HR ( 13589 )
Aktualnie dla naszego klienta firmy z branży usług utrzymania czystości poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Młodszy Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza - Tworzeń (woj. śląskie)

Osoba wykonująca pracę będzie odpowiedzialna
1. Wyrzucanie worków z odzieżą brudną na taśmę
2. Wczytywanie i sortowanie odzieży brudnej na kategorie prania
3. Ważenie gotowych wsadów do prania
4. Obsługa maszyn piorących (pralki, suszarki)
5. Wieszanie odzieży mokrej na wieszaki
6. Obsługa tuneli suszących
7. Drobne poprawki i przeróbki krawieckie
8. Kontrolowanie jakości usługi pod względem napraw i zużycia
9. Skanowanie odzieży na wyjście oraz jej foliowanie
10. Prasownie odzieży
11. Składnie i pakowanie odzieży
12. Wywożenie przygotowanej odzieży w klatkach na ekspedycje

Oczekiwania wobec kandydatów:
- doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej;
- doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych;
- stan zdrowia umożliwiający pracę.

Oferta:
- umowa o pracę;
- praca w systemie trzyzmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji