OTTO Work Force

Prace pomocnicze na produkcji

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bogdaniec k. Gorzowa Wielkopolskiego

Agencja pracy OTTO jest jednym z liderów na rynku rekrutacji międzynarodowych. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr Ref. MB/PnP/06/2014

Miejsce pracy: Bogdaniec k. Gorzowa Wlkp. - woj. lubuskie

Opis stanowiska

- składanie folii / opakowań wg wzoru

- lekkie prace pomocnicze na magazynie

- praca stojąca

Wymagania:

Gotowość do podjęcia pracy od zaraz,

Rzetelność, dokładność, sumienność

Dobry wzrok

Zdolności manualne

Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy (pakowanie, składanie, prace manualne)

Oferujemy

umowa zlecenie 10 zł brutto / h

pewne wynagrodzenie

możliwość dłuższej współpracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.